Kontakt osoba

Na ovoj stranici možete pronaći pregled naših djelatnika koji govore hrvatski. Ukoliko tražite posao ili imate pitanja u vezi zaposlenja u Njemačkoj, slobodno kontaktirajte jednog od njih.

Njemačka

Lejla Curcic
Berliner Allee 28c
86153 Augsburg
Tel.: +49 172 2368921
E-pošta: l.curcic@orizon.de

Irma Nadarevic
Wilhelmsstraße 4
34117 Kassel
Tel.: +49 561 920622-11
E-pošta: i.nadarevic@orizon.de

Haris Ljubijankic
Gewerbepark 32
93333 Neustadt a. d. Donau
Tel.: +49 9445 52898-72
E-pošta: h.ljubijankic@orizon.de

Renata Sumina-Laufer
Holzhofstraße 1a
82362 Weilheim
Tel.: +49 881 92470-54
E-pošta: r.sumina-laufer@orizon.de

Daniel Grnja
Cochemerstrasse 12-14
68309 Mannheim
Tel.: +49 621 7284833-0
E-pošta: d.grnja@orizon.de

Dragica Zecevic
Berliner Allee 28c
86153 Augsburg
Tel.: +49 172 9654029
E-pošta: d.zecevic@orizon.de

Jelena Mandic
Cochemerstrasse 12-14
68309 Mannheim
Tel.: +49 621 7284833-0
E-pošta: j.mandic@orizon.de

Zagreb

Dinka Dedukic
Maksimirska 15
HR-10000 Zagreb
Tel.: +385 1 7787821
E-pošta: d.dedukic@orizon.hr

Ljiljana Tandaric
Maksimirska 15
HR-10000 Zagreb
Tel.: +385 1 7787000
E-pošta: l.tandaric@orizon.hr

Jelena Miklec
Maksimirska 15
HR-10000 Zagreb
Tel.: +385 1 7787001
E-pošta: j.miklec@orizon.hr

Denis Majcen
Maksimirska 15
HR-10000 Zagreb
Tel.: +385 1 7787777
E-pošta: d.majcen@orizon.hr