Pracownik produkcji w branży metalowej (m/w/d)

Kununu-OpenCompany
Kununu-TopCompany
  • Stadtallendorf
  • Arbeitnehmerüberlassung
  • Vollzeit
  • Helfer
  • Metall & Elektro, Automobil- & Maschinenbau
Job merken Gemerkt

Oferujemy

Przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

  • Możliwości rozwoju zawodowego i zdobywanie doświadczeń
  • Umowę o pracę zgodnie z przepisami niemieckimi
  • Stałą opiekę ze strony Orizon
  • Do 30 dni urlopu w roku
  • Wynagrodzenie wg stawki 11,13 € /godz. brutto.

Opis stanowiska

U nas można szybko i nieskomplikowanie znaleźć odpowiednią pracę w pobliżu Stadtallendorf.
Wyślij do nas podanie, my nawiązujemy kontakt telefoniczny z wybranymi Kandytatami i przeprowadzamy wstępny wywiad telefoniczny.
Szukamy dla firmy z wieloletnią tradycją pracownika produkcji z możliwością przejęcia w branży metalowej.

Zakres obowiązków

  • Obsługa systemów technicznych i maszyn produkcyjnych
  • Monitorowanie procesu produkcyjnego
  • Pakowanie wyprodukowanych części
  • Kontrola jakości.

Wymagania

Wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne

  • Doświadczenie w pracy z obróbką metali lub przy produkcji elementów metalowych
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.( warunek konieczny).
  • Sprawność fizyczna, manualna i dobry wzrok
  • Gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym
  • Podstawowe umiejętności w zakresie obsługi komputera
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność, lojalność, samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji.

Ihr Partner:

Sie sind auf der Suche nach Ihrem Wunschjob? Orizon unterstützt Sie dabei! Mit individueller Beratung und persönlicher Betreuung finden wir für Sie den Job, der am besten zu Ihnen passt. Orizon gehört zu den zehn größten Personaldienstleistern in Deutschland. Als einer der Marktführer für den deutschen Mittelstand überlassen und vermitteln wir Fach- und Führungskräfte aus allen Berufsfeldern an namhafte Unternehmen. Finden auch Sie mit uns Ihren Platz!

Ihre Bewerbung:

Wir freuen uns auf Ihre aussagekräftigen Bewerbungsunterlagen unter Angabe der ID-Nummer, gerne per Email über die angegebene Email-Adresse oder als Online-Bewerbung über den Bewerbungs-Button in dieser Anzeige.

Der richtige Job war noch nicht in unseren aktuellen Anzeigen? Schicken Sie uns gerne eine Initiativbewerbung. Wir melden uns bei Ihnen, wenn ein Jobangebot zu Ihrem Profil passt.

Wir nehmen den Schutz Ihrer personenbezogenen Daten ernst:
www.orizon.de/datenschutzvereinbarungen